м. Київ, вул. Радищева, 3, оф. 402

office@teploma.com.ua

+38 (044) 251 71 50 
+38 (067) 354 88 80 
+38 (067) 328 88 67

ТОВ "Теплома"

"ТЕПЛОМА"

полімерні технології для домашнього тепла!

Компанія "ТЕПЛОМА" з 2008 року стрімко розвивається в сфері полімерних технологій. Продукція, що випускається під власною торговою маркою, відома у всій Україні і за її межами. Ми виробляємо високоякісні дюбелі для теплоізоляції, плівку різного призначення, поліетиленові пакети, що випускаються для брендування і інших цілей.

2016 рік став для нашої компанії роком стратегічних змін та виходу на новий рівень розвитку. Була проведена глобальна реструктуризація підприємства: збільшено штат співробітників, фахівцями пройдено навчання у зарубіжних партнерів, придбано сучасне обладнання, створені і запатентовані нові продукти.

Вжиті заходи допомогли зробити компанії якісний прорив у своїй області. На даний момент ми досягли лідируючих позицій серед виробників-конкурентів. І ми продовжуємо рухатися далі!

НАША МЕТА

Компанія "ТЕПЛОМА" створювалася з метою запропонувати ринку України вітчизняну продукцію європейської якості за доступними цінами. Для її досягнення ми створили потужну виробничу базу, оснастили її сучасним обладнанням, зібрали дружню команду професіоналів, націлених на розвиток бренду і підтримку репутації компанії.

НАШІ ОСОБЛИВОСТІ

Допомагаємо

Ми створюємо продукцію, яка допомагає в різних сферах життя:

Дбаємо про Ваш комфорт

Для своїх клієнтів компанія "ТЕПЛОМА" реалізувала комплексний підхід до будівництва теплоізоляційних фасадних систем. Ми сформували каталог таким чином, щоб Ви знайшли в ньому все необхідне для проведення робіт. Ми позбавили Вас від необхідності витрачати час на пошуки витратних і теплоізоляційних матеріалів - підібрали високоякісну продукцію кращих торгових марок.

Допомагаємо економити

Налагоджене виробництво, партнерські відносини з великими заводами, великі обсяги продажів дозволяють нашій компанії підтримувати мінімальні ціни на всю продукцію, представлену в інтернет-магазині "ТЕПЛОМА".

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Багаторічний досвід в індустрії збереження домашнього тепла, уважне ставлення до клієнтів і їх відгуків про нашу продукцію, дозволили нам створити напрямок для розвитку і забеспечити умови для взаємовигідного співробітництва.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

За період існування нашого заводу і магазину компанія "ТЕПЛОМА" в професійних колах набула репутації надійного виробника, яка суворо дотримується всього циклу виробництва дюбеля для теплоізоляції, пакетів і плівки. Крім того, покупці знаходять тут кращі товари за мінімальними цінами, повертаються за повторними покупками і радять нас своїм колегам і друзям. Чи це не головний показник правильно обраного нами курсу розвитку?

Ми запрошуємо до співпраці і покупок професіоналів в сфері будівництва і тих, хто хоче самостійно утеплити свій будинок. А також торгові компанії, які піклуються про зручність своїх покупців, пропонуючи їм "витривалі" пакети, здатні винести покупки в будь-яких обсягах.

"ТЕПЛОМА" - торгова марка, що створює тепло!

Сертифікати

Висновок СЕС плівка 1сторВисновок СЕС плівка 2 сторВисновок СЕС пакети 1сторВисновок СЕС пакети 2стор
Сертифікат відповідності дюбель