м. Київ, вул. Радищева, 3, оф. 402

office@teploma.com.ua

+38 (044) 251 71 50 
+38 (067) 354 88 80 
+38 (067) 328 88 67

Доставка і оплата

Відвантаження замовлень проводиться тільки після передплати.

Способи оплати (Ви можете вибрати найбільш підходящий спосіб):

Способи доставки:

Самовивіз продукції

Якщо Вам незручно очікувати приїзду кур'єра вдома або на об'єкті будівництва, можливо самостійно забрати своє замовлення. Зробити це можна з нашого центрального складу в Києві або в регіональних пунктах транспортних компаній.

Адреса складу в м.Київ: вул.Радищева, 3 (м. Берестейська). Ми чекаємо Вас в робочі дні з 9.00 до18.00.

Адреси пунктів самовивозу регіональних кур'єрських служб Ви можете уточнити у наших менеджерів.

Увага! Якщо у Вашому регіоні розташовано кілька пунктів самовивозу обраного Вами поштового оператора, обов'язково вказуйте, де саме Ви плануєте забирати замовлення.

Адресна доставка товару по Києву та Київській області здійснюється власною кур'єрською службою компанії "ТЕПЛОМА". Значний автопарк дозволяє нам забезпечувати блискавичні строки доставки.

Доставка по регіонах України

У регіони товар може доставлятися поштовими операторами або найманим транспортом.

Доставка поштовими операторами

Ви можете замовити доставку вантажу будь-якою кур'єрською службою, яка є у Вашому населеному пункті. Вони пропонують доставку до дверей або самовивезення з пункту видачі. Поштових операторів багато - умови доставки можуть трохи відрізнятися. Уточнити детальну інформацію Ви можете у наших менеджерів або на сайті транспортної компанії.

Доставка найманим транспортом

Для вибору оптимальних умов доставки розгляньте варіант з найманим транспортом. Доставку великих оптових замовлень за межі Київської області можна здійснювати за допомогою орендованих вантажних автомобілів. Ви можете самостійно знайти фуру або звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас є база вантажних таксі, і ми підберемо Вам оптимальний варіант з урахуванням обсягу замовлення, віддаленості регіону і бюджетних рамок.